Najděte svůj nový vůz

O NÁS

Společnost AUTO UHERSKÉ HRADIŠTĚ, SPOL. S.R.O.  je autorizovaným prodejcem automobilů značek Fiat, Fiat Professional a Jeep® a zároveň patří do multibrandové skupiny AUTO UH. Díky bohatým a dlouholetým zkušenostem poskytujeme kvalitní komplexní služby v oblasti prodeje a servisu. Naše nabídka zahrnuje širokou modelovou řadu nových, ojetých, předváděcích a skladových vozů.

 

Náš kompetentní a ochotný personál vám pomůže nalézt nejen ideální vůz, ale také zvolit finanční plán šitý na míru vašim potřebám. Nabízíme zvýhodněný způsoby financování Vašeho nového vozu, výhodné pojištění, odkup starého vozu protihodnotou, ale i prodej doplňků a příslušenství na současné  i starší typy vozů.

 

Naše péče o zákazníka pokračuje i po nákupu. V oddělení servisu vám, díky vysoce kvalifikovanému personálu, a s využitím originálních náhradních dílů, nabízíme rychlý a spolehlivý servis. 

 

Těšíme se na setkání s vámi v Uherském Hradišti.

MoparObjevte naše služby

AUTO UHERSKÉ HRADIŠTĚ, SPOL. S.R.O. vám díky odborně proškoleným mechanikům a s využitím originálních náhradních dílů nabízí rychlý a spolehlivý servis pro vaše auto. Zaručujeme vám maximální kvalitu a bezpečnost.

VYBERTE SI ZNAČKU

NAŠE POBOČKY